Skip to main content

Zapewniamy doświadczoną, wykwalifikowaną

kadrę instruktorów i animatorów.

Podczas wszelkich szkoleń na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo uczestników. Oczywiście pamiętamy też, że bardzo ważna jest dobra zabawa, a jeżeli zdecydujecie się na wspólne spędzanie czasu z ekipą Tramontana na pewno nie będziecie się nudzić. Zapewniamy doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę instruktorów i animatorów. Pełną profesjonalizmu, kompetencji, kreatywności i indywidualnego podejścia do każdego uczestnika. Nie brak im także humoru i pokładów energii, niezwykle potrzebnej w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą. Wiek uczestników nie jest dla nas wyzwaniem, zaczynamy już bowiem naukę z dziećmi 3-letnimi.

Stawiamy na bezpieczeństwo uczestników.
Pamiętamy, że bardzo ważna jest dobra zabawa.
Doświadczona kadra instruktorów i animatorów.

Narciarstwo zjazdowe

Zabawa na dwóch deskach stała się w ostatnich latach łatwiejsza niż kiedykolwiek. Dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii sprzęt stał się bardzo przyjazny dla wszystkich użytkowników, co sprawia, że przyjemność z uprawiania sportów zimowych jest podwójna.

Szkraby na stoku
Ucząc bawić – bawiąc uczyć. Te dwie dewizy z pewnością przyświecają ekipie Tramontana. Pod swoje skrzydła bierzemy dzieci od 3 roku życia. Nasi instruktorzy pamiętają, że dzieci dużo szybciej przyswajają umiejętności poprzez zabawę. W szkoleniu skupiamy się nad panowaniem nad prędkością, odpowiednią pozycją oraz samodzielnością na stoku. Wszystkie te elementy wpływają na bezpieczeństwo dziecka podczas zajęć.

Dzieci starsze i młodzież
Uczymy na każdym poziomie zaawansowania, od zupełnie początkujących do zawodników, którzy chcą doszlifować swój warsztat. Bierzemy oczywiście pod uwagę zmiany związane z rozwojem dziecka.

Dorośli
Szkolenia prowadzimy w zależności od poziomu zaawansowania. Bierzemy pod swe skrzydła tych, którzy pragną zacząć przygodę z białym szaleństwem, jak i tych, którzy już jeżdżą, kończąc zaś na naprawdę zaawansowanych. Cały czas śledzimy zmiany w technice jazdy, nowinki i oczywiście staramy się to wszystko przekazać naszym kursantom. Pamiętajcie, że lepsza technika to więcej radości z bezpiecznej jazdy na nartach. Jesteśmy na bieżąco, jeśli chodzi o specjalistyczną prasę i czasopisma.