Skip to main content

Gdzie i dlaczego

Chorwacja – Omiš. Piękna, słoneczna pogoda, piaszczyste plaże, płycizna, góry dookoła, bliskość wyspy Brač i miasta Split to wszystko sprawia, że Omiš to miejsce, które naprawdę warto odwiedzić. Znajdziesz tu każdy rodzaj atrakcji na spędzenie wakacji. To miejsce jest niezapomniane.

Przekonaj się i spędź z nami aktywnie wakacje!

Apartament + kurs windsurfingu

TERMIN:

22-29.06.2024
Cena za apartament 3 os za dobę  – 75E
Cena za apartament 4 os za dobę – 115E
Cena za apartament 7 os za dobę – 135E

KURSY WINDSURFINGU:
Kurs MIDI 120E/osoba  lub kurs MIDI PLUS 155E/osoba
– cena obejmuje 5 godzin kursu
– w cenę wliczony jest wszelki potrzebny do zajęć sprzęt – czyli kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną
– podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu, poza tym zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów wodnych
– kurs rozpoczyna się w każdą niedzielę
– grupy szkoleniowe od 3 do 6 osób

Godziny zajęć ustalane są indywidualnie względem umiejętności oraz warunków wiatrowych co najmniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu.
Przy MIDI PLUS dodatkowo 3 godziny wypożyczeń do wykorzystania na uczestnika.

Kurs MAXI 199E/osoba lub kurs MAXI PLUS 245E/osoba
– cena obejmuje 10 godzin kursu
– kurs rozpoczyna się w każdą niedzielę
– grupy szkoleniowe od 3 do 6 osób
– w cenę wliczony jest wszelki potrzebny do zajęć sprzęt – czyli kompletny zestaw windsurfingowy dla każdego uczestnika, kamizelkę asekuracyjną
– podczas kursu w zależności od poziomu zaawansowania uczymy odpowiednich technik poruszania się na Windsurfingu, poza tym zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne zachowania podczas uprawiania sportów wodnych.

Godziny zajęć ustalane są indywidualnie względem umiejętności oraz warunków wiatrowych co najmniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu.
Przy MAXI PLUS dodatkowo 5 godziny wypożyczeń do wykorzystania na uczestnika.

W CENIE APARTAMENTU:
– opieka polskiego rezydenta
– klimatyzacja
– Internet
– miejsce parkingowe na apartament
– wyposażony aneks kuchenny
– pościel
– ręczniki
– TV
– taksa turystyczna

Poniżej przykładowe zdjęcia apartamentów.

CENA NIE ZAWIERA:
– dojazdu
– wyżywienia
– ubezpieczenia

Możliwość ubezpieczenia w cenie 25E/osoba za tydzień

Transport

Dojazd do Omiš – chętnie pomogę w zorganizowaniu transportu. Wizzair lata do Splitu z kilku dużych miast w Polsce.

DODATKOWE ATRAKCJE DO WYKUPIENIA NA MIEJSCU:

RAFTING – rzeka Cetina jest świetnym miejscem, aby spróbować przygody jaką jest rafting. Jest to atrakcja w której mogą uczestniczyć dzieci już od 6 roku życia. Na pontonie jest max 10 osób plus przewodnik/skiper, który dba o bezpieczeństwo uczestników. Wszyscy dostają kaski oraz kamizelki. W trakcie spływu jest możliwość dla chętnych skoków do wody, można też spotkać żółwie oraz podziwiać przepiękny kanion rzeki.

Cena:
40E/osoba dorosła
25E/dziecko do 12 roku życia

Poranek na SUPie
Stand Up Paddle Tour to propozycja łącząca aktywność fizyczną z podziwianiem najpiękniejszych chorwackich krajobrazów. Przygotowaliśmy atrakcje takie jak: pokonywanie rzeki Cetina, wycieczkę na wrak statku, podczas której niesamowicie się zrelaksujesz. Wśród malowniczej przyrody, ciszy          i wspaniałej atmosfery przeżyjesz niezapomnianą przygodę.

Cena: 30E/osoba

ZDOBYWANIE FORTECY W GÓRACH
Zdobywanie jednego z najpiękniejszych widokowo miejsc w Chorwacji. Znajdująca się ponad 250 metrów nad poziomem morza forteca w przeszłości spełniała zadania obronne. Dzisiaj jako atrakcja turystyczna zachwyca widokiem na kanion rzeki Cetina, wyspy Brač i Hvar, Omiš oraz okoliczne miejscowości. Na szczycie można poczuć się jak prawdziwy chorwacki pirat wypatrujący statków.

Cena: bezpłatnie 😊

ZWIEDZANIE STARÓWKI W OMIŠ
Starówka w Omiš charakteryzuje się wąskimi uliczkami, nawet 1000 letnimi zabytkami i wyjątkowym klimatem prawdziwej Chorwacji.

Cena: bezpłatnie 😊

KOLACJA W KONOBIE NAD MORZEM
Zorganizujemy dla Was kolację w pięknym miejscu nad samym morzem z przepysznym chorwackim jedzeniem.

ZWIEDZANIE SPLITU
Split to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji. Stolica Dalmacji i jednocześnie drugie co do wielkości miasto Chorwacji. Split sam w sobie jest bardzo atrakcyjny – otoczony z jednej strony górami z drugiej morzem. O miejscach wartych zobaczenia w Splicie można pisać naprawdę dużo. Najciekawszym dla większości zwiedzających są pozostałości pałacu cesarza rzymskiego Dioklecjana, którego mury wtopiły się w późniejszą zabudowę stając się integralną częścią starego miasta. Zwiedzanie Splitu prowadzi doświadczony przewodnik mówiący w języku polskim.

Czas zwiedzania to 1 do 1,5 godziny.
Cena jest uzależniona od ilości osób chętnych na zwiedzanie.