O nas

Grupa pasjonatów różnych form aktywności fizycznej

stara się zarazić innych miłością do sportu 🙂

Grupa pasjonatów różnych form aktywności fizycznej stara się zarazić innych miłością do sportu 🙂
Wśród naszych zainteresowań znajdują się m.in.: narty, snowboard, wędrówki górskie, windsurfing, kajaki, SUP i wiele innych sposobów na świetną zabawę, łyk adrenaliny i niezapomniane wrażenia.

Prowadzimy szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych – w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, począwszy od grup początkujących, a na zaawansowanych skończywszy.
Organizujemy wyjazdy na narty i snowboard, białe i zielone szkoły.
Z nami na pewno nie będziecie się nudzić! A każda przeżyta przygoda z pewnością będzie niezapomnianą.

Nasza kadra

Mateusz Ziemba
Doktor nauk o Kulturze Fizycznej, absolwent Katowickiej AWF. Ukończył wychowanie fizyczne oraz fizjoterapię. Jeszcze w trakcie studiów zaczął pracę jako nauczyciel akademicki głównie przedmiotów związanych z metodyką i teorią nauczania ruchu. Instruktor narciarstwa zjazdowego i windsurfingu. Mówi biegle w języku angielskim i niemieckim. Zawsze próbuje zarazić swoich kursantów „wirusem” aktywności fizycznej. Ogromne doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak również młodzieżą i dorosłymi. W zajęciach wprowadza dużo elementów zabawy. Miłośnik tiramisu , grillowanego mięsa, polskich pierogów no i generalnie jedzenia. 🙂

Magdalena Kubielas – Ziemba
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – kierunek Zarządzanie specjalność: Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie. Skończyła również Obsługę Ruchu Turystycznego. Od wielu lat pracująca w turystyce międzynarodowej, instruktor narciarstwa zjazdowego, wychowawca kolonijny oraz kierownik wycieczek. Prywatnie mama 12-letniej Kai. Jeżeli piszecie maila lub dzwonicie do Tramontany to najprawdopodobniej pierwszy kontakt będzie właśnie z nią. Magda zorganizuje wszystko na najwyższym poziomie. Posiada nieocenione doświadczenie w pracy z dziećmi na nartach. Na windsurfingu mistrzyni naszej recepcji w szkole w Chorwacji. Biegle porozumiewa się też w języku angielskim i niemieckim.

Mariola Wysogląd
Absolwentka AWF w Krakowie – kierunek turystyka i rekreacja. Posiada też specjalność z obsługi ruchu turystycznego. Bardzo otwarta do ludzi. Cały czas w podróży, cały czas w ruchu. W wolnych chwilach gra w siatkówkę, pływa, biega, jeździ na rowerze, na rolkach, a w zimie na nartach i na łyżwach. Wulkan energii. Mistrzyni świata opiekunek dziecięcych. Nie ma takiego dziecka, które oparłoby się czarowi Pani Marioli. Poziom kreatywności ponad wszelkie normy. Z języków obcych włada angielskim.

Kamil Wolski
Absolwent AWF Biała-Podlaska – czynnie pracujący nauczyciel wychowania fizycznego. Konkretny i zorganizowany. Instruktor windsurfingu, narciarstwa zjazdowego, piłki nożnej oraz prawa jazdy. Od wielu lat pracuje jako sędzia piłki nożnej. Swoje kwalifikacje wykorzystuje także we współpracy z Tramontaną. Mógłby prowadzić zajęcia dla grupy chińskich rybaków, ale równie dobrze dla królowej Anglii. Z każdym nawiąże świetny kontakt, co ma przełożenie na to jak wyglądają lekcje. Mówi biegle po angielsku.

Joanna Gawrońska
Ukończyła AWF w Warszawie. Może się pochwalić dodatkowymi uprawnieniami instruktorskimi z narciarstwa zjazdowego, windsurfingu, fitness i piłki ręcznej. W przeszłości zawodniczka piłki ręcznej oraz lekkoatletyki. W pracy z Tramontaną wykorzystuje dodatkowe kwalifikacje. Na co dzień uczy w szkole wychowania fizycznego. Prowadzi też gimnastykę korekcyjną. Zawsze uśmiechnięta, prawdziwa pasjonatka aktywności ruchowej. Jeżeli tylko może to rusza na stok lub na wodę. Błyskawicznie nawiązuje nowe znajomości. Bez problemów porozumiewa się po angielsku.

Ania „Soło” Sołoducha
Absolwentka AWF w Katowicach – na kierunku wychowanie fizyczne. Instruktor narciarstwa alpejskiego, snowboardu, pływania i aerobiku. Na co dzień używająca swoich kwalifikacji w pracy zawodowej. Zawodniczka narciarstwa zjazdowego – możemy ją oglądać, chociażby na Akademickich Mistrzostwach Polski. Niezależnie od okoliczności pozytywnie nastawiona do rzeczywistości. Wyznaje zasadę: ucząc bawić, bawiąc uczyć. Dogada się z każdym, ale najlepiej żeby jednak ta osoba mówiła po polsku lub angielsku.

Gosia Widlicka
Ukończyła Uniwersytet Śląski – filologię angielską z językiem arabskim oraz AWF w Katowicach – fizjoterapię. Jest licencjonowanym pilotem wycieczek, wychowawcą kolonijnym. W dużym stopniu związana z wodą – jest ratownikiem WOPR oraz posiada uprawnienia do prowadzenia kursów nurkowych. Kwalifikacje wykorzystuje w pracy z Tramontaną. Jeżeli myślisz, że Twoje dziecko ma nieograniczone pokłady energii to Gosia będzie godnym przeciwnikiem. Nie straszne jej mróz, ani rwące rzeki. Bez problemów komunikuje się po angielsku, hiszpańsku i arabsku.

Sonia Szopa
Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunkach wychowanie fizyczne o specjalności gimnastyka korekcyjna oraz turystyka i rekreacja. Poza tym może się pochwalić naprawdę sporą ilością dodatkowych uprawnień instruktorskich: windsurfing, kiteboarding, narciarstwo alpejskie, snowboard, tenis, pływanie, fitness – ćwiczenia siłowe. Jest również certyfikowanym wychowawcą kolonijnym oraz animatorem czasu wolnego. Do bogatych kwalifikacji może dodać uprawnienia sędziego pływania oraz patent żeglarza jachtowego. Posiadane umiejętności oraz ogromne doświadczenie wykorzystuje we współpracy z Tramontana. Wysoki poziom pozytywnej energii rozsiewa dookoła. Nawet jeżeli Twoje baterie już się rozładowują to zajęcia z Sonią napełnią je w zupełności.